Sesja zdjęciowa paneli akustycznych CELL dla Marbet Felt

 • AUTORZY:

  Ada Sowińska,
  Roma Skuza,
  Bogna Polańska

 • INWESTOR:
  Marbet Sp. z o.o.

  DATA REALIZACJI:
  czerwiec 2020

 • LOKALIZACJA:
  Pivexin Technology Sp.z o.o.

  PROJEKT PANELI:
  Maciej Karpiak Office for Design

 • ZDJĘCIA:
  Radosław Kaźmierczak Fotografia

Po raz szósty mieliśmy przyjemność zaaranżować sesję zdjęciową dla firmy Marbet Sp. z o. o., jednak tym razem po raz pierwszy wystąpiliśmy na tak dużą skalę w roli producenta całego przedsięwzięcia. Plan zdjęciowy został przeprowadzony w siedzibie firmy Pivexin Technology Sp.z o.o., którą zaprojektowało Mus Architects. Mieliśmy do dyspozycji ponad 950m2, pracowało przy tym 12 osób a cała sesja trwał 4 dni.

Kolekcja obejmuje zróżnicowane rozmiarowo, a zarazem komplementarne panele biurkowe, wolnostojące, ścienne, a także kurtyny sufitowe i ścianki akustyczne. Modułowość rozwiązania sprawia, że pasuje do większości systemów mebli biurowych oraz pomieszczeń, poprawiając w nich akustykę, a tym samym komfort pracy.

W związku z rozwojem firmy oraz wdrożeniem innowacyjnej technologii produkcji wyrobów z materiału PetFelt, Marbet Sp. z o. o. zdecydowała się wprowadzić na rynek nową markę – Marbet Felt. Ich misją jest nowoczesne projektowanie i wytwarzanie produktów przyjaznych człowiekowi i naturze, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, z zachowaniem szacunku dla środowiska naturalnego.

Produkty powstające pod nową marką wykonane są z filcu poliestrowego PETfelt przywodzącego na myśl wełnę kojarzącą się z ciepłem i przytulnością, wpisując się tym samym we współczesne trendy nadawania przestrzeniom publicznym nieformalnego, domowego klimatu. PETfelt to lekki, ekologiczny i innowacyjny materiał powstający z przetworzonych butelek PET. Jego zaletą są doskonałe właściwości akustyczne oraz dowolność formowania powierzchni, co stwarza ogromne możliwości wzornicze.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.