Opis projektów

 

1.Wdrożenie innowacji do oferty firmy BROKAT Sp. z o.o. w postaci ekskluzywnej kolekcji biżuterii w ramach Poddziałania 2.3.5 Design dla przedsiębiorców Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Wartość projektu: 150 310,00* zł.
Dofinansowanie projektu z UE: 127 763,50 zł

2.Wzrost konkurencyjności i utrzymanie miejsc pracy poprzez stworzenie i wdrożenie innowacyjnych procesów prezentacji produktów online i innowacji marketingowych dla klientów biznesowych i indywidualnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Wartość projektu 541 328,81 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 366 645,99 zł
Opis projektu:
Dzięki projektowi chcemy wdrożyć nowoczesne narzędzie zakupowe – moduł wirtualnej rzeczywistości w sklepie internetowym spółki, który umożliwi wirtualne przymierzanie produktów, wdrożyć konfigurator produktu w dziale statuetek, który umozliwi klientowi wybór materiału oraz rozmiaru statuetki, jednocześnie skróci czas wyceny i zamówienia. Projekt umożliwi także wdrożenie kampanii promocyjnej biżuterii. Kampania ta umożliwi przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej, pracowanie materiałów stronę pracowni oraz na profile społecznościowe.

Celem projektu: jest utrzymanie miejsc pracy w brokat sp. z o.o. na dotychczasowym poziomie, stworzenie jednego nowego miejsca pracy i zwiększenie konkurencyjności, co bezpośrednio przyczyni się do wzrostu obrotów spółki, wzrostu ilości zamówień, poprawy widoczności spółki w mediach społecznościowych i innych serwisach internetowych. Ponadto celem jest także wdrożenie nowych narzędzi komunikacji oraz powiększenie grupy klientów poprzez wyjście z ofertą poza obszar województwa śląskiego.

play_arrow