Stoisko wystawiennicze firmy WORK SERVICE podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2018 – Katowice

 • AUTORZY:
  Marcin Czopek,
  Roma Skuza,
  Bogna Polańska

 • DATA REALIZACJI:
  maj 2018

  POWIERZCHNIA:
  64m2

 • WYSTAWCA:
  Work Service S.A.

  WYDARZENIE:
  X Europejski Kongres
  Gospodarczy 2018

 • LOKALIZACJA:
  Międzynarodowe Centrum
  Kongresowe w Katowicach

  WSPÓŁPRACA:
  Wietrzne Pole

Zrelaksuj się – bo my pracujemy dla Ciebie! To główne hasło przewodnie, jakie firma Work Service chciała przekazać swoim klientom odwiedzającym ich stoisko na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Przestrzeń miała skłaniać do wypoczynku i złapania oddechu. W założeniach przewidziano bar, jako główną atrakcję tego miejsca. Przeznaczony go do serwowania m.in. musów malinowych, prosecco jak również szampana.

Dodatkowo wnętrze miało motywy roślinne sprzyjające relaksowi. Inwestor chciał również specjalny box, gdzie gość stoiska mógłby ubrać okulary VR i przejść się po wirtualnej dżungli. Projektowana przestrzeń  dedykowano dla prezesów dużych firm, zarządu, dyrektorów, inwestorów i dla innych przedstawicieli wysokiego poziomu managerskiego. Aranżacja przestrzeni miała nakłaniać do interakcji a jednocześnie być elegancką wizytówką firmy Work Service.

Stoisko usytuowane w strefie wystawienniczej VIP skłaniało do użycia niestandardowych barw firmy. Dlatego kolorystykę wnętrza oparliśmy o rozszerzoną wersję brandu w barwach złoto-czarnych. Kolory te w połączeniu z zaproponowaną przez nas ‘żywą’ zielenią oraz ciepłym materiałem, jakim jest drewno dało pożądany efekt elegancji.

Bar i stoliki koktajlowe usytuowane przy samym wejściu do wnętrza stoiska zapraszały przechodniów do skosztowania drinków. ‘Zielona chmura’ nad barem przykuwała uwagę od samego wejścia na część wystawienniczą. W głębi stoiska rozpościerała się strefa relaksu. Strefa relaksu to rozległy zestaw wypoczynkowy wraz ze stolikami kawowymi w bliskim kontakcie ze ścianą zieleni. Całość klimatu wnętrza dopełniała niezobowiązująca melodia naturalnych odgłosów natury – szumu lasu, wody i śpiew ptaków.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.