Skyrise.tech biuro IT

 • AUTORZY:

  Bogna Polańska,
  Anna Wawrzyniak,
  Roma Skuza

 • INWESTOR:
  Skyrise.tech Sp z o. o. Sp K

  DATA REALIZACJI:
  2017/2018

 • POWIERZCHNIA:
  455m2

  LOKALIZACJA:
  Katowice

 • PROJEKT GRAFIKI:

  zespół UX Skyrise.tech

To już druga siedziba, którą mieliśmy przyjemność projektować dla firmy Skyrise.tech. Dynamiczny rozwój i powiększenie zespołu wpłynęło na decyzję o zmianie lokalizacji biura. Nowym założeniem inwestora była praca zespołów w grupach ośmioosobowych lub czteroosobowych, stąd podział lokalu na prywatne przestrzenie dla teamów jednak nie pozbawione swobodnej komunikacji z resztą biura.

Po jednej stronie korytarza zostały zblokowane funkcje wymagające całkowitego oddzielenia jak pokoje konferencyjne, kuchnia, garderoba czy sanitariaty, po drugiej stronie zaś funkcje open-space jak miejsca pracy czy recepcja. Wzdłuż przestrzeni dla poszczególnych działów zaprojektowaliśmy długą szynę, do której przymocowane są jeżdżące szklane panele.

Służą one do zapisywania ważnych informacji dla poszczególnych zespołów podczas pracy nad projektami. Panele pełnią też inną funkcję, mającą na celu dodatkowego odseparowania się, jeśli wymaga tego sytuacja.

Kolorystykę całego biura zaczerpnęliśmy z identyfikacji wizualnej marki jakim jest kolor zielony i biały. Dodatkowy czarny kolor nadaje wnętrzu elegancji i powagi. Przewijająca się grafika w lokalu została zaprojektowana przez zespół UX Skyrise.tech, która odzwierciedla profil firmy IT, jakim jest tworzenie elastycznych i skalowalnych systemów informatycznych, dla dużych europejskich klientów korporacyjnych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.