POKÓJ NASTOLATKI

 • AUTORZY:

  Bogna Polańska,
  Roma Skuza,
  Małgorzata Staroń

 • INWESTOR:

  prywatny

 • DATA REALIZACJI:
  2014

  POWIERZCHNIA:
  12m2

 • LOKALIZACJA:

  Mysłowice

Pokój nastolatki. Marzeniem nastoletniej klientki było łóżko na podwyższeniu, miejsce do uczenia się na podłodze jak również bardzo duże biurko. W niewielkim pokoju ze skośnym sufitem udało się to osiągnąć dzięki przearanżowaniu funkcji.

Łóżko stanęło na dwóch nogach mieszcząc pod sobą sporo regałów. Dzięki temu zabiegowi pokój nastolatki zyskał na górze część do spania, a na dole – kąt do czytania. Z boku łóżka zaprojektowano miękki zagłówek z różnobarwnych materiałów. Zarówno drzwi szafy jak również bok łóżka zyskały lustrzane wykończenie dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza i dodają mu głębi. Biurko zostało zaprojektowane jako duży blat roboczy przechodzący w pojemne i praktyczne szafki tuż pod skosem. Nad biurkiem pomalowano część ściany farbą magnetyczną służącą jako podręczna tablica.

Kolorystyka utrzymana została w odcieniach niebieskiego – ulubionym kolorze klientki. Całość dopełniają wygodne i miękkie pufy.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.