LIGOTA PARK 02 mieszkanie

 • AUTORZY

  Bogna Polańska,
  Roma Skuza,
  Małgorzata Staroń

 • INWESTOR:

  prywatny

 • DATA REALIZACJI:
  2013

  POWIERZCHNIA:
  78,64m2

 • LOKALIZACJA:

  os. Ligota Park,
  Katowice

LIGOTA PARK 02 mieszkanie. Decyzję o kupnie mieszkania na osiedlu Ligota Park inwestorzy podjęli głównie za sprawą ogródka przynależącego do lokalu. Ogródek daje dużo przestrzeni do zabawy dla dziecka. Drugą bardzo istotną zaletą było dobrze naświetlone jak również narożne mieszkanie. Para chciała zostawić zastaną część dzienną, sypialnie, łazienkę i toaletę . Co więcej, marzyła o własnej garderobie najlepiej połączonej bezpośrednio z sypialnią oraz o pralni, która przy powiększającej się rodzinie jest niezbędna.
Z połączenia powierzchni dwóch sąsiednich pomieszczeń – gospodarczego i toalety zaprojektowano część gospodarcza mieszkania.  Łączy ona pożądane trzy funkcje: garderobę, pralnię, szafę i toaletę dla gości.

Dotychczasową toaletę zmniejszono do minimum, natomiast z dawnej przestrzeni gospodarczej wydzielono wnękę, która obecnie pełni funkcję pralni i suszarni. Dzięki temu zabiegowi w Ligota Park 02 mieszkanie pozyskaną powierzchnię przeznaczono na prywatną garderobę.‘Gospodarcza kostka’ oraz kuchnia wykończone są drewnianą okleiną oraz płytkami w pastelowych kolorach, na podłodze położony jest parkiet przemysłowy.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.