CMYK mieszkanie

 • AUTORZY:

  Bogna Polańska,
  Roma Skuza

 • INWESTOR:

  prywatny

 • DATA REALIZACJI:
  2011

  POWIERZCHNIA:
  59,50m2

 • LOKALIZACJA:

  Śródmieście, Katowice

kuchnia z jadalnią z dużym białym stołem i odnowionymi krzesłami

Cmyk mieszkanie. Już na pierwszym spotkaniu inwestorzy wyrazili jasno swoje sprecyzowane oczekiwania: „Lubimy ostre kolory, ale nie chcemy by zdominowały wnętrze mieszkania. Istotne jest również dla nas, żeby w naszym mieszkaniu wydzielić pomieszczenie na pralnię jak również stworzyć małe pomieszczenie gospodarczego”.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych inwestorów, powstała koncepcja otwartej przestrzeni mieszkania. Kolejne strefy mieszkania przenikają się, natomiast ciąg pomieszczeń gospodarczych narzucił  nam koncepcję kolorystyczną – każde z nich ma swój charakterystyczny kolor. Klienci postanowili sami nazwać swoje mieszkanie CMYK mieszkanie. W projekcie ograniczono się przede wszystkim właśnie do tych kolorów – czerni, magenty, cyjanu oraz żółci, natomiast tłem mieszkania jest biel.

fot. Radosław Kaźmierczak

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.