GAME CRAFT gralnia komputerowa

 • AUTORZY:

  Bogna Polańska,
  Roma Skuza,
  Aleksandra Stolecka

 • INWESTOR:

  prywatny

 • DATA REALIZACJI:
  2008/2009

  POWIERZCHNIA:
  154m2

 • LOKALIZACJA:

  Śródmieście, Katowice

GAME CRAFT gralnia komputerowa. Gralnie komputerową zaprojektowano w pomieszczeniu przeznaczonym pierwotnie na lokal mieszkalny w starej kamienicy w centrum Katowic. Życzeniem inwestora, było zaplanowanie stanowisk komputerowych, gier karcianych jak również planszowych.   Ważne było również stworzenie miejsca, z którego można mieć wgląd i pełną kontrolę nad wszystkimi pomieszczeniami. Ostatnie z wymagań zrodziło pomysł na nowy układ funkcjonalny.

Pierwotna komunikacja (korytarz) stała się ‚centrum dowodzenia’, z którego można sterować wszystkimi pomieszczeniami.  Nową komunikację ‚wyrzucono’ na zewnątrz, dzięki czemu przechodzi ona przez wszystkie miejsca gralni. ‚Centrum dowodzenia’ znajduje się w samym środku wszystkich pomieszczeń. Nadano mu formę świecącego ‚bloba’ wyróżniającego się spośród ciemnego, mrocznego otoczenia.

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.