Pijalnia Czekolady E. WEDEL

 • AUTORZY:

  Roma Skuza,
  Bogna Polańska,
  Małgorzata Staroń,
  Sandra Wereszka

 • DATA REALIZACJI:

  2014

 • POWIERZCHNIA:

  134m2

 • NAGRODA:

  2014 – wyróżnienie w konkursie „Public Foor Me - zaprojektuj wnętrze Pijalni Czekolady E. Wedel"

Pijalnia Czekolady E. WEDEL. Za górami za lasami w dalekiej krainie stoi fabryka przyjemności Wedla, obdarzona słodkościami pysznymi smakami. Swoim zapachem i wyglądem zaprasza wszystkich gości do odkrywania wrażeń smakowych. Chatki z których możesz wybrać swoją czekoladową przyjemność, słodkie łakocie lub śniadanie na dobry początek dna, zadowolą każdego łasucha. Można zaszyć się na parę minut w lesie z przepyszną kawą jak równie usiąść wraz z przyjaciółmi na polanie. Jeśli najdzie Cię ochota na dłuższe pogaduchy możesz zapaść się w wygodnych pufach. Dla większej gromadki mamy miejsce nad czekoladową rzeką, gdzie w otoczeniu bajkowych zwierząt można wyprawić niejedno przyjęcie. W przykładowym lokalu każdy z domków posiada odmienną funkcję. Wnętrze każdego lokalu ma przypominać bajeczną krainę pełną zwierząt, mlekiem i czekoladą płynącą.

Głównymi elementami są poszczególne chatki – moduły tworzą fabrykę czekolady stojącą w środku lasu. W pierwszym z nich podawana jest czekolada oraz kawa. W kolejnym wyeksponowane są czekoladki i praliny. W następnym śniadania, smoothies i sałatki, a w ostatnim sklepik. Chatki można konfigurować w dowolnej kolejności w zależności od ich funkcji, kształtu pomieszczeń jak również  lokalnych potrzeb. Cała część przeznaczona dla klientów podzielona jest na przestrzenie pojawiające się w naturze – las (miejsce z hokerami – szybkie espresso lub śniadanie), polana (miejsce przy stolikach dla rodziny lub przyjaciół), paśnik (miejsce z wygodnymi pufami), rzeka (spotkanie paczki znajomych świętujących urodziny).

×
Dołącz do świata naszej pracowni.

Zapisz się do newslettera i odbierz -10% na pierwsze zakupy.

Maila wysyłamy maksymalnie jeden raz w miesiącu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. Zgoda jest dobrowolna i dotyczy wyłącznie ofert wysyłanych przez BROKAT. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili.